فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به ساخت و تحویل ۲۲ مدرسه در مناطق محروم دلفان گفت: ۱۵ مدرسه دیگر در روستاهای محروم دلفان توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) احداث می‌شود.

کد خبر: ۹۲۹۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۳

به گزارش دلفان امروز؛ سردار عبادالله عبداللهی در آیین افتتاح 22 مدرسه که توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در مناطق محروم دلفان ساخته شد با قدردانی  از مردم میربگ جنوبی، خدمت به محرومین را از رویکردهای قرارگاه سازندگی خاتم عنوان کرد و اظهار داشت: این قرارگاه به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و دستورات و تاکیدات فرماندهی کل سپاه پاسداران، محرومیت زدایی را در دستور کاری خود قرار داده و به طور جدی در این عرصه فعالیت دارد.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/09/16/1396091609343899212710144.jpg

وی با بیان اینکه این مدارس با اعتبارات قرارگاه ساخته شده است عنوان کرد: آن‌ها را به دانش آموزان عزیز شهرستان دلفان اهدا می‌کنیم تا بدون نگرانی و ترس از وضعیت مکان تحصیل خود به درس و تحصیل خود ادامه بدهند.

عبداللهی با بیان اینکه با توجه به مشکل دانش آموزان روستایی دلفان که بسیاری از آنان از داشتن مکان آموزشی ایمن و استاندارد محروم هستند قرارگاه تصمیم گرفته به یاری دانش آموزان بشتابد خاطرنشان کرد: داشتن یک مکان آموزشی استاندار حق دانش آموزان روستایی است و همگی ما وظیفه داریم که مکان آموزشی ایمن و مطابق با استاندارهای آموزشی برای این دانش آموزان احداث نماییم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به آیین کلنگ زنی مدرسه روستای رضا ویس به نمایندگی از 14 روستای شهرستان دلفان تصریح کرد: با توجه به مشکلات دانش آموزان برخی مناطق روستایی تصمیم گرفته شد  ساخت 15 مدرسه جدید دیگر را در روستاهای محروم دلفان آغازکنیم.

وی افزود: این مدارس نیز با اعتبارات قرارگاه احداث می‌شوند و تاکید شده است که در مهرماه سال  آینده در اختیار دانش آموزان قرار گیرند.

عبداللهی همچنین در پی انعکاس مشکلات سیستم گرمایشی در برخی مدارس دلفان اظهار داشت: قرارگاه برای رفاه دانش آمو زان عزیز اقدام به حل این مشکل در برخی مدارس  نموده است.

 

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: