رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی دلفان:

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دلفان گفت: ۳۰ پرونده در شهرستان دلفان در قالب طرح اشتغال فراگیر با اشتغالزایی ۱۹۰ شغل و اعتباری با رقم ۱۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به کمیته فنی استان برای بررسی و تصویب ارسال شده است.

کد خبر: ۹۲۸۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۹

به گزارش دلفان امروز؛ علی قاسمپور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دلفان با اشاره به سهمیه اعتباری طرح اشتغال فراگیر شهرستان دلفان اظهار داشت: اعتباری

پول اسکناس

که در قالب طرح اشتغال فراگیر برای شهرستان دلفان در نظر گرفته شده 46 میلیارد و 300 میلیون تومان است.وی با اشاره به تشکیل سه کارگروه با هدف بررسی طرح‌های اشتغال فراگیر با شرکت اعضای آن در  شهرستان افزود: در مجموع 238 پرونده با اعتبار 17 میلیارد و 725 میلیون تومان و اشتغالزایی 440 شغل به بانک‌های شهرستان معرفی شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دلفان با بیان اینکه 30 پرونده با 18 میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار و اشتغالزایی 190 شغل نیز به کمیته فنی استان برای بررسی و تصویب ارسال شده است، عنوان کرد: حدود 70 درصد طرح‌های ارائه شده مربوط به جهاد کشاورزی شهرستان است.

قاسم پور همچنین با اشاره به تعهد اشتغال شهرستان دلفان در سال 96 تصریح کرد: براساس سند اشتغال و سرمایه‌گذاری استان با برش شهرستانی، سهم اشتغال‌زایی شهرستان دلفان دو2 هزار و 124 نفر در سال 96 با حجم سرمایه‌گذاری سه هزار و 600 میلیارد ریال تعیین شده است.

وی با اشاره به سقف تعهدات اشتغالی دستگاه‌های شهرستان در سند اشتغال سال 96، خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی با 475 نفر، اداره صنعت و معدن با 295 نفر، شبکه بهداشت و درمان با 282 نفر و اداره آموزش و پرورش با 172 نفر به ترتیب دستگاه هایی هستند که بیشترین سهم تعهدات اشتغالی را در شهرستان دلفان دارا هستند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: